Talip Geylan’dan Can Ataklı’ya tepki! « Kamudan Ajans

SON DAKİKA

Talip Geylan’dan Can Ataklı’ya tepki!


Korkusuz Gazetesi Yazarı Can Ataklı, uzaktan öğretimi skandal ifadeler ile değerlendirdi. Öğretmenin başörtülü olmasına tepki gösteren Ataklı, hakarete varan sözler söyledi. Ataklı’nın sözleri Twitter’dan gündem olurken, hadsiz ifadelere tepki yağdı.

Ataklı’ya bir tepki de Türk Eğitim-sen Genel Başkanı talip Geylan’dan geldi. Geylan yapmış olduğu açıklamada şöyle dedi: 

“KORONA kadar tehlikeli olan gazeteci kılıklı bazı virüslere dikkat etmek lazım! @tcmeb in uzaktan eğitimini değerlendiren Can Ataklı,öğretmenin başörtülü olmasını eleştiriyor Allah seni ıslah etsin. Sıkıntılı günleri birlik içerisinde aşacağız. Sabote etmeyin başka ihsan istemez!”

11-057.jpg

TALİP GEYLAN: SABOTE ETMEYİN BAŞKA İHSAN İSTEMEZ!
Bu günlerde, ülkemiz için en az KORONA kadar tehlikeli olan gazeteci kılıklı bazı virüslere dikkat etmek lazım!
Yaptığı televizyon programında, MEB’in bu sabah başlattığı uzaktan eğitimi değerlendiren Can Ataklı isimli şahıs, konuyu anlatan öğretmenin başörtülü olmasını eleştiriyor.
Allah seni ıslah etsin.
Şu anda dünya görüşü, siyasi ya da sosyal duruşu birbirinden farklı yüzlerce meslektaşımız, (belki de sıhhatlerini riske ederek) çocuklarımızın eğitim süreci kesintiye uğramasın diye fedakarlıkla hizmet veriyor.
Nasıl bir kafaya sahipsiniz ki, bu öğretmenlerimizi takdir etmeniz gerekirken, kıyafetleri üzerinden ilkelce bir yaklaşımla lakırdılar kusuyorsunuz?
Yazıklar olsun!
Bu sıkıntılı günleri birlik ve beraberlikle aşacağız.
Sabote etmeyin başka ihsan istemez!
Bütün öğretmenlerimize ve emeği geçen herkese çocuklarımız ve velilerimiz adına teşekkür ediyorum.