Küçükçekmece Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Alanı Öğretmen ve Öğrencileri ‘’KORONA VİRÜS- COVİD 19’a karşı dezenfektan üretimine başladı.
Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Aşcı ; ”Küçükçekmece İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı Nahit Menteşe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kimya Teknolojileri Alanı Öğretmen ve Öğrencilerimizle ‘’ÜRETİMDE BİZ DE VARIZ” dedik ve ‘’KORONA VİRÜS- COVİD 19’a karşı dezenfektan üretimine başladık. Emeği geçen tüm idareci,öğretmen ve öğrencilerimize özverili çalışmaları için teşekkür ederiz. Birlikte güçlüyüz!”dedi.
![Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar](https://scontent.fist6-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/90428631_3067151626677865_969950713771720704_n.jpg?_nc_cat=110&_nc_sid=110474&_nc_ohc=g675Agf3IYQAX89tGAu&_nc_ht=scontent.fist6-1.fna&oh=1bfbdb87b119f05276d2dcad0ea6d65f&oe=5EA08E61)
![](http://kamudanajans.com/wp-content/uploads/2020/03/Ekran-Alıntısı-20.png)