Şırnak Eğitim Bir Sen şube başkanı Abdullah ÇATI ,İstanbul Tuzla MEM şube müdürünün açığa alınması nedeniyle sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Cumhur ittifakını hedef aldı .
Eğitimciye yakışmayan sözler…
Ülkücüler , Bahçeden besleniyorlar diyerek, Devlet BAHÇELİ’yi hedef gösteren Abdullah ÇATI ,Cumhur İttifakını da hedef alarak ; ülkücülerin ittifakız deyip yalandıklarını ; ülkücülerin altı yönede her yanlarının oynadığı yönünde çok ağır ifadeler kullandı.
İşte o paylaşım;
![](http://www.kamudanhaber.net/images/upload/WhatsApp_Image_2020-03-30_at_22.34.30.jpeg)
Abdullah ÇATI’nın paylaşımına ilk tepki ”Kendini başkan diye nitelendiriyorsun ama ağzından çıkanlar gerçek seviyeni ortaya koyuyor” diyen Türkiye kamu sen ve Türk Eğitim Sen Şırnak il başkanı Turgut Tatar’dan geldi.
![](http://kamudanajans.com/wp-content/uploads/2020/03/image-4.png)