Semih Durmuş niye hedefte? « Kamudan Ajans

SON DAKİKA

Semih Durmuş niye hedefte?


Semih Durmuş son olağan kongre de delegenin büyük desteğini alarak Sağlık-Sen Genel Başkanlığına seçilmişti.

 6. Olağan Genel Kurulunda Semih Durmuş 170, Metin Memiş ise 134 oy almıştı.

Kongre sonrası ekibiyle beraber çalışmaya başlayan Başkan Durmuş ilk iş olarak Sağlık Bakanlığında sendikanın yıpratılmış olan itibarını düzeltmeye yönelik adımlar attı.

Sağlık çalışanlarının mağduriyetlerinin giderilmesine yönelik çalışmalara odaklanan Durmuş polemikten uzak, kurumsal yapıya zarar verebilecek tartışmalardan kaçınırken ,sürekl asılsız ithamlarla karşı karşıya kaldı.

Genel Kurul delegesinin çoğunluğuyla Başkan olan Semih Durmuş’un başarısını hazmedemeyenler ısmarla, bir merkezden çıkmış,aynı kalemle yazılmış yalan, yanlış haberlerle itibar süikasti yapmaya devam ediyorlar.

Amaçları,genel başkan ve genel merkez yöneticilerini gerek kamuoyunun gerekse teşkilat mensuplarının gözünde karalamak, ve sendikayı yıpratmak olanların delegasyonun iradesine saygı göstermesi gerekmiyor mu?

Dedikodu nevinden yapılan bazı tezviratların, birilerinin küçük hesapları olduğu açık seçik belli iken.Enerjisini, tüm sağlık ve sosyal hizmet çalışanlarının sorunlarının çözümüne adayan Başkan Durmuş ve yönetiminin sendikal mücadele ve sendikal eleştiriye açık olduğu herkesin malumudur , yalanla, iftirayla ve karalamayla itibar suikastı yapanların üyelerin vicdanında mahkum oldukları da aşikardır.

KAYNAK: http://kamudanajans.com/

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx