AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? « Kamudan Ajans

SON DAKİKA

AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AUZEF sınav sonuçları, 23-24 Kasım tarihlerinde yapılan sınavın ardından merakla araştırılmaya başlandı. Peki, İstanbul Üniversitesi’nin açık ve uzaktan eğitim fakültesi olan AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, binlerce kişinin merakla araştırdığı AUZEF sınav sonuçları hakkında detaylı bilgiler


AUZEF sınav sonuçları, sınava giren pek çok öğrencinin araştırdığı konu olmaya başladı. AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak sorusuna cevap arayan birçok vatandaş, kurumun resmi internet sitesi üzerinden yapılacak olan açıklamalara kilitlendi. Peki, AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, o konu hakkında bazı bilgiler

AUZEF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

AUEZEF sınav sonuçlarının 15 gün içerisinde öğrencilerin erişimine açılması bekleniyor. Bu kapsamda sonuçların 9 Aralık tarihinde erişime açılacağı söylenebilir.

AUZEF’ten yapılan açıklamalara göre itiraz işlemi şu şekilde yapılıyor;

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi Eğitim Öğretim ve Sınav Yönetmeliği 21. Maddesine Göre;

“Sınavlara ve sonuçlara itiraz MADDE 21 –

Sınav süresi içerisinde sınavın gerçekleştirildiği salonda, salon görevlisine bildirilen soru itirazının tutanağa işlenmesi sırasında soru numarası/kitapçık türü/kitapçık kodu/sorun türü bilgileri belirtilmezse ilgili itiraz kabul edilmez.

Soru itirazlarının kılavuzda yer alan 3. görseldeki SORU İTİRAZ başlığından yapılması gerekmektedir. Çözüm Talep Merkezinin diğer kategorilerden gönderilen soru itirazları dekanlığımız tarafından kabul edilmeyecektir.

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx