Milli Eğitim Bakanlığı ve TÜBİTAK tarafından ortaklaşa yürütülen 4006 bilim fuarları destekleme programı kapsamında Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi Bilim Fuarı Proje Sergisi açıldı.
![](http://kamudanajans.com/wp-content/uploads/2019/11/77150880_10218564454956531_1692420846397685760_n.jpg)
Kadriye Moroğlu Anadolu Lisesi öğrencileri ve danışman öğretmenleri tarafından hazırlanan Bilim Fuarına Küçükçekmece Kaymakamı Turan BEDİRHANOĞLU, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü , okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Kurdele kesiminden sonra bilim fuarı stantları gezen Küçükçekmece Kaymakamı Turan BEDİRHANOĞLU stantları tek tek gezerek öğrencilerden bilgi aldı. Kaymakam BEDİRHANOĞLU , TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı proje yürütücülerine, okul müdürü Nurcan Tuna’ya müdür yardımcılarına, danışman öğretmenlere, proje sahibi öğrencilere çalışmaları için teşekkür etti.
![](http://kamudanajans.com/wp-content/uploads/2019/11/77233593_10218564455676549_7655509013022375936_n.jpg)
![](http://kamudanajans.com/wp-content/uploads/2019/11/77111683_10218564453036483_3420450832854810624_n-1.jpg)