FETÖ’nün bir yalanı daha çöktü! « Kamudan Ajans

SON DAKİKA

FETÖ’nün bir yalanı daha çöktü!

Bu haber 18 Ocak 2020 - 13:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

15 Temmuz FETÖ darbe girişimi sırasında,Erol Olçok ve oğlu Abdullah Tayyip Olçok, İstanbul Boğaz Köprüsü’nde FETÖ’cüler tarafından şehit edilmişti.

FETÖ firarisi Adem Yavuz Arslan sosyal medya hesabından, Erol Olçok ve Abdullah Tayyip Olçok’un sırtından vurulduğunu, yani FETÖ’cü askerler tarafından vurulmadığı yalanını ortaya attı. FETÖ’cü Adem Yavuz Arslan’ın bu tweeti üzerine, FETÖ’cü hesaplar da harekete geçti. FETÖ’cülerin, “Erol Olçok ve diğerleri… Askerlerin tam karşısında olmalarına rağmen nasıl sırtlarından veya enselerinden vurulmuş olabilirler? TSK’ya ait olmayan mermi kovanları ipucu veriyor aslında” şeklinde mesajlarına, Erol Oçok’un kardeşi Cevat Olçok da sosyal medya hesabından yanıt verdi.

FETÖ’cülerin paylaşımlarına “Hayatınız yalan, iftira takiye…” diyerek yanıt veren Cevat Olçok, “Erol abim ve yeğenim A.Tayyip Olçok köprüde bulunan hain FETÖ’cü askerlerin sıktığı silahlarla şehit oldu. Sırtlarından değil göğüslerinden vuruldu. Şehitlerimizi biz gördük. Otopsi raporları var” ifadelerini kullandı.

İşte o mesajlar: